Opisy pakietów

Pakiet UCZESTNIK INDYWIDUALNY

Jeśli chcesz jednostkowo zapisać się na listę startową i pobiegnąć z nami w biegu na 5 lub 10 km zapraszamy Cię do wypełnienia formularza rejestracyjnego i opłaty pakietu startowego. (50 zł -> 60 zł -> 70 zł)

Pakiet DZIECKO

Z tego pakietu mogą skorzystać wszystkie osoby do 16 roku życia chcące wziąć udział w biegu na dystansie 500 i 1000 metrów. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i opłacić pakiet startowy ( 10 zł -> 15 zł -> 20 zł)

Pakiet HONOROWI DAWCY KRWI

Honorowych Dawców Krwi (na podstawie legitymacji HDK) zapraszamy do udziału  w KrwioBIEGU. Całe wydarzenie ma za zadanie również zaznaczyć Waszą ogromną pomoc i odwagę, Waszą decyzję o podzieleniu się cząstką siebie z innymi. Opłata startowa dla Honorowych Dawców Krwi wynosi: 25 zł -> 40 zł – > 50 zł.

Pakiet SENIORZY * wyłącznie w przypadku marszobiegu z kijkami nordic walking

Do udziału w biegu zapraszamy również osoby starsze. Z niskiej opłaty startowej mogą skorzystać osoby po 55 roku życia. W tym wypadku wynosi: 20 zł -> 30 zł -> 40 zł.

Pakiet UCZNIOWIE I STUDENCI

Biorąc pod uwagę zniżki uczniowskie i studenckie w różnych miejscach i usługach, my również proponujemy taką ulgę dla młodzieży uczącej się. Wpisowe w tym pakiecie wynosi: 30 zł -> 40 zł -> 50 zł

Pakiet FIRMA

Jeśli oprócz wspólnego miejsca pracy łączy Was pasja do biegania, zapraszamy grupy reprezentujące firmy do udziału w biegu. Szczególnie zachęcamy firmy do zasponsorowania swoim pracownikom udziału w biegu. W pakiecie FIRMA opłata startowa wynosi: 50 zł -> 75 zł -> 85 zł od osoby.

Pakiet WIRTUALNY BIEGACZ

Osoby, które nie mogą z różnych powodów czynnie wziąć udziału w biegu, a chciałyby wesprzeć honorowe krwiodawstwo zachęcamy do rejestracji w formie WIRTUALNEGO BIEGACZA – wpłata w tym przypadku wynosi 50 zł.

Zapoznaj się z pakietami, wybierz korzystny dla siebie i zarejestruj się już dzisiaj!


PARTNER GŁÓWNY:

 

PATRONAT HONOROWY 2018:


SPONSORZY 2018:


PATRONAT MEDIALNY 2018:


ORGANIZACJE STUDENCKIE 2018:


BIEG PARTNERSKI: