Opisy pakietów

Zapoznaj się z pakietami, wybierz korzystny dla siebie i zarejestruj się już dzisiaj!

Pakiet RODZINA
Do rejestracji zapraszamy całe rodziny, aby połączyć wspólne spędzenie weekendu z aktywnym wypoczynkiem. Do skorzystania z tego pakietu zachęcamy rodziców z dziećmi, rodzeństwo, dziadków z wnuczętami, kuzynostwo, wujków, ciocie i wszystkie inne grupy, które łączą więzy krwi.
Wśród zgłoszonej przez Was drużyny RODZINA, wytypujcie swojego reprezentanta do kontaktu i zarejestrujcie się już dzisiaj.
Pakiet RODZINA to jedyne 25 zł od osoby!

Pakiet DZIECKO
Z tego pakietu mogą skorzystać wszystkie osoby do 16 roku życia chcące wziąć udział w biegu na dystansie 500 metrów. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Opłata startowa to jedyne 10.

Pakiet PRZYJACIELE
Z tego pakietu mogą skorzystać grupy znajomych, przyjaciół, koleżanki, kumple, towarzysze i partnerzy. Jednym słowem – bratnie dusze, nie tylko ci połączeni pasją do biegania. Jedyny warunek do zapisu w tym pakiecie, to co najmniej 3 osoby w drużynie.
Opłata startowa w tym wypadku to 40 zł od osoby.

Pakiet UCZESTNICY INDYWIDUALNY
Jeśli chcesz jednostkowo zapisać się na listę startową i pobiegnąć z nami, również zapraszamy Cię do wypełnienia formularza rejestracyjnego i wpłaty 50 zł.

Pakiet SENIORZY
Do udziału w biegu zapraszamy również osoby starsze. Z niskiej opłaty startowej mogą skorzystać osoby po 55 roku życia. W tym wypadku wynosi ona 20 zł.

Pakiet UCZNIOWIE I STUDENCI
Biorąc pod uwagę zniżki uczniowskie i studenckie w różnych miejscach i usługach, my również proponujemy taką ulgę dla młodzieży uczącej się. 
Wpisowe w tym pakiecie wynosi 30 zł.

Pakiet FIRMA
Jeśli oprócz wspólnego miejsca pracy łączy Was pasja do biegania, zapraszamy grupy reprezentujące firmy do udziału w biegu. Szczególnie zachęcamy firmy do zasponsorowania swoim pracownikom udziału w biegu. Dla firm, które zgłoszą drużyny co najmniej 5-osobowe, proponujemy specjalny bonus sponsorski.
W pakiecie FIRMA opłata startowa wynosi 50 zł od osoby.

Pakiet HONOROWI DAWCY KRWI
Honorowych Dawców Krwi (na podstawie legitymacji HDK) zapraszamy do udziału  w KrwioBIEGU. Całe wydarzenie ma za zadanie również zaznaczyć Waszą ogromną pomoc i odwagę, Waszą decyzję o podzieleniu się cząstką siebie z innymi.
Opłata startowa dla Honorowych Dawców Krwi wynosi 25 zł.

 Pakiet WIRTUALNY BIEGACZ
Osoby, które nie mogą z różnych powodów czynnie wziąć udziału w biegu, a chciałyby wesprzeć honorowe krwiodawstwo zachęcamy do rejestracji w formie WIRTUALNEGO BIEGACZA – wpłata w tym przypadku wynosi 50 zł.

Pakiet TANDEM BIEGOWY
To wyjątkowy pakiet, bo naprawdę łączy ludzi – tych, którzy z różnych powodów nie mogą pobiec i naszych wolontariuszy, którzy założą specjalną koszulkę i pobiegną w ich imieniu podczas biegu. To propozycja przede wszystkim dla zapracowanych prezesów, szefów i kierowników, którzy ze względu na swoje obowiązki nie mogą wziąć udziału w KrwioBIEGU.
Opłata startowa dla pakietu Tandem Biegowy wynosi 500 zł.

Zapoznaj się z pakietami, wybierz korzystny dla siebie i zarejestruj się już dzisiaj!

 

 
 
 

 
 


PATRONAT HONOROWY 2016:


SPONSORZY 2016:


PATRONAT MEDIALNY 2016:


ORGANIZACJE STUDENCKIE 2016: