UCZESTNICY

Agnieszka Pyka
Małgorzata Pyka
Mateusz Kądzielawa
Tomasz Starzyński
Agnieszka Kursa
Renata Górka
Rafał Radwanek
Marlena Szydło
Andrzej Radwan
Krystyna Schneider
Izabella Halota
Artur Staniszewski
Mikołaj Uznański
Rafał Urbanik
Anna Cyankiewicz
Małgorzata Boryczko-Smolik
Jakub Bal
Marcin Polaszewski
Łukasz Nowak
Tomasz Majka
Paulina Przyżycka
Katarzyna Mastek
Anna Chyc
Beata Dańda
Magdalena Kaczmarek
Joanna Synowiec
Małgorzata Szałańska
Karolina Drabowska
Ewa Brzeziecka
Izabela Filipek
Paweł Kozera
Anna Surdziel
Łukasz Mazurkiewicz
Andrzej Mamica
Alicja Piekarska-Najbart
Agnieszka Różycka
Paweł Chrząszcz
Piotr Hejmej
Anna Batycka-Bartkowiak
Zuzanna Bartkowiak
Paulina Bartkowiak
Mateusz Bałamut
Łukasz Gałęziowski
Agnieszka Krzyszewska
Łucja Dominikowska
Dominika Łach
Piotr Orzechowski
Paweł Malinowski
Joanna Myśliwiec
Wiktoria Korol
Bartosz Panek
Grzegorz Chajdaś
Jerzy Tokarz
Agnieszka Maronka
Elżbieta Bartyzel
Maciej Wojtas
Mirosław Kowalski
Katarzyna Pietrzak
Barbara Burczy
Agnieszka Grzechynka
Romana Grochala – Wirtualny Biegacz
Kamila Busse
Adrian Adamski
Paulina Adamska
Przemysław Pilarski
Ryszard Zmigrodzki
Anna Borowy
Katarzyna Zając
Urszula Jurczak
Joanna Chojna
Damian Majcher
Tomasz Pawłowski
Aneta Brudkiewicz-Paździora
Magda Ciałoń
Michał Walter
Karolina Kotarba
Maja Solarska
Zbigniew Solarski
Alexander Kosin
Barbara Jóżkowicz
Rafał Opaluch
Natalia Rubin
Tadeusz Michniewicz
Katarzyna Pawełczuk
Michał Florek
Rafał Cichoń
Michał Leszczyński
Maria Kałwa
Wiktor Warchałowski
Anna Raczek
Anna Krzysztofowicz
Patrycjusz Biegun
Gabriela Parkitna
Magdalena Kołodziejczyk
Władysław Metzler
Przemysław Kowalski
Aleksandra Barylska
Emil Kochmański
Adam Piaściak
Tomasz Cięciwa
Dagmara Pyc
Sarian Bętkowski
Michał Gać
Agnieszka Brzeszcz
Dominika Dyrcz
Wojciech Józef Tarasek
Jan Załęczny
Tadeusz Smoter
Jakub Lucjan Mastej
Elżbieta Katarzyna Wróbel
Paulina Goc
Marta Ślusarek
Magdalena Kaganek
Łukasz Opaluch
Michał Bojdo
Natalia Kurzydło
Szymon Kurowski
Aneta Szydlak
Joanna Krzysztofek
Magdalena Szostak
Łukasz Kursa
Maciej Krzanowski
Piotr Kordowski
Kacper Zieliński
Artur Guzik
Klaudia Kutypa
Maciej Tracz
Kaja Tracz
Karol Tracz
GRANA SP. Z O.O. Inka Running Team
Łukasz Rogoziński
Robert Chajdaś
Szymon Tischner
Magdalena Szkółka
Zofia Sikora – Christowa
Jan Masłyk
Sylwia Dziewic
Paweł Mazurek
Weronika Jawien
Szymon Ćwik
Weronika Ćwik
Blanka Ćwik
Mateusz Zawiliński
Agata Krawiec
Artur Pławny
Markus T. Andersson
Łukasz Hardek
Jakub Poznański
Michał Ciesielski
Magda Stelmach
Jarosław Krawczyk
Jacek Liber
Oliwia Liber
Maria Fedyk
Hubert Betlej
Jan Sułko
Agnieszka Szumiec
Wojciech Gembacz
Jakub Frań
Jarosław Frań
Maria Bahranowska
Maciej Kukla
Agata Zalewska
Robert Sieńko
Albert Puchała
Robert Jabłoński
Marzena Kwiatkowska
Michał Dobrzyński
Łukasz Tula
Kuba Bednarz
Kinga Komar
Michał Parwa
Marcin Kowynia
Marharyta Halushchenko
Agata Grębska-Bodzęta
Anna Janowska
Sylwia Kargol
Hanna Rojkowska
Jacek Reiter
Karol Bieniaszewski
Piotr Kożuch
Łukasz Walaszczyk
Patryk Bogusz
Karolina Pałka
Zofia Chajdaś
Paweł Wlazło
Marcin Bałaga
Bartosz Zając
Kaja Kostrz
Kamil Ślączka
Szymon Solarz
Zdzisław Stachyra
Olga Wójcicka
Agnieszka Bodzioch
Bartosz Przybyłowski
Michał Indyka
Karolina Gluza
Piotr Motłoch
Jagoda Wróblewska
Katarzyna Obirek
Tymon Obirek
Miłosz Obirek
Witold Bobrowski
Justyna Sala
Aneta Grzesiak
Joanna Cieślik
Monika Braś
Magdalena Bała
Łukasz Mandla
Artur Gargasz
Grzegorz Pradel
Joanna Sierak
Łukasz Łężniak
Kamil Ibek
Wiktor Sierak
Marcin Musiał
Zbigniew Łatka
Marcin Pitala
Bartosz Baran
Michał Cedziwoda
Martyna Chmielowska
Emilia Dalczyńska
Kuba Jasiński
Otto Krawiec
Michał Brzeżański
Grzegorz Wikar
Paweł Piechowicz
Natalia Siekiera
Sławomir Dropek
Marcin Kędziorek
Katarzyna Maźnica
Katarzyna Bień
Adam Bień
Magdalena Zajchowska
Dariusz Stach
Marek Kotas
Katarzyna Jaworska
Jakub Lickiewicz
Vitalii Karkah
Paweł Malik
Kacper Hrycyna
Wanda Barańska
Jakub Barański
Łucja Marut
Dorota Kępa
Karolin Kepa
Michał Stopiński
Wiktor Ryszka
Gabriela Dziewit
Julia Sadkiewicz
Wojciech Pytlik
Dominik Jankowski
Tomasz Kosacki
Klaudia Marchewka
Oskar Marchewka
Aleksandra Łapiak
Milena Rusin
Jacek Plesnar
Rafał Nosek
Igor Kochmański
Aneta Jabłońska
Aleksandra Jabłońska
Kamil Jabłoński
Arkadiusz Szot
Tomasz Baster
Kinga Krystek
Anna Studnicka
Paweł Papierz
Kamil Preidl
Aleksander Jajko
Krzysztof Rutkiewicz
Maciej Straż
Klaudia Barańska
Krystyna Schneider – pakiet Dziecko
Grzegorz Szajowski
Magdalena Kolb
Maciej Frań
Olga Biały
Michał Mulewicz
Anna Mulewicz
Mateusz Rokita
Łukasz Franiek
Marta Franiek
Kacper Franiek
Wiktoria Franiek
Łukasz Bartyzel
Władysław Batycki
Adam Kobus
Kamil Łacny
Aneta Jabłońska
Krzysztof Kornas
Szymon Kuczaty
Izabela Zielińska
Jerzy Helak
Sylwia Dzióbek
Michał Antoni Ruta
Wanda Michalczak – biegacz wirtualny
Karol Skocz
Monika Kornobis
Martyna Kurek
Justyna Frączyk grupa FKS
Andrzej Szczęsny
Ewa Boryczko
Piotr Batory
Jan Kaczmarek
Filip Stajniak
Marcin Ortman
Radosław Ostrożański
Łukasz Lechowicz
Łukasz Obrał
Ewa Obrał
Patrycja Skoczypiec
Joanna Laszkiewicz
Szymon Łężniak
Anna Florczyk
Tomasz Florczyk
Karolina Sedlak
Agnieszka Cyankiewicz
Anita Dobrzeniecka
Nikodem Dymacz
Aleksander Dymacz
Natalia Krasek
Elżbieta Plesnar
Wojciech Grzybowski
Edyta Baluta
Anna Baluta
Dorota Ziajko
Ewelina Masztalik
Paweł Borowiec
Monika Borowiec
Monika Borowiec
Oksana Szczepańska
Bartłomiej Poznański
Tadeusz Mułka
Katarzyna Kułaga
Rafał Kucab
Rafał Kucab – dziecko
Anna Skowronek
Daniel Florek
Piotr Tomala
Anna Mulińska
Maria Kaptur
Maria Kulis
Justyna Budnik
Marta Huszlak
Weronika Wierzbicka
Milena Duraj
Rafał Skrzyński
Marcin Szewczyk
Juliet Land
Konrad Klocek
Marlena Filip-Klocek
Monika Wiśniewska
Mariusz Nowak
Klaudia Krystek
Natalia Synoś
Marzena Kaczmarek
Michał Wróbel
Aleksandra Jachimczyk
Mirosław Korbut
Adam Tomaszewski
Łukasz Maźnica
Rafał Mizur
Jarosław Działek
Adam Widła
Agnieszka Abram
Michał Zajdel
Paweł Śmietana
Katarzyna Różak
Michał Burnetko
Magdalena Król
Łucja Kudła
Łukasz Gwizdała
Dominika Furgała
Adam de Sas Topolnicki
Adrian Ganczarczyk
Piotr Mosz
Jakub Wróblewski
Dominika Augustyńska
Kamila Krzyżewska
Anna Dziewior
Paweł Pachniak
Katarzyna Kopeć
Agnieszka Cyganek
Jakub Królikowski
Aleksander Królikowski
Dawid Gacek
Filip Dziewior
Wojciech Kałka
Przemysław Senderski
Wojciech Sobczuk
Robert Sopyła, Marta Sopyła, Natalia Sopyła
Patryk Sopyła
Wiktoria Sopyła
Marian Krzewiński
Julien Denizon
Patrice Ricour
Stanisław Spolnik
Ryszard Tylek
Mirosław Grzybowski
Aneta Sobczyk
Krzysztof Pomietło
Joanna Jeżak
Szymon Wojtyła
Krzysztof Wojtyła
Artur Smaczyński
Wojciech Capek

==================
Uczestnicy z firmy Grape Up Sp. z o.o. :
Sebastian De Gambe
Wojciech Gomoła
Adrian Szuszkiewicz
Michał Darkowski
Marcin Maślanka
Paweł Mazur
Tomasz Kłeczek
Konrad Siatka
Michał Różycki

Uczestnicy z firmy Polskie Koleje Państwowe S.A.:
Aleksandra Idzkiewicz
Małgorzata Dziekan
Piotr Tentszert
Arkadiusz Łężniak
Łukasz Cieleń
Dawid Kuciel
Anna Dusza
Kamila Kiełb

Uczestnicy z firmy Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Krakowie :
Dorota Bławat
Dorota Rogóż
Marta Świątek
Tomasz Augustyn
Dariusz Kapustka
Anna Kapustka
Bartosz Kapustka
==================

Józefa Poznańska
Monika Majka
Jakub Majka
Mateusz Majka
Julia Pieron

 

 

 
 


PATRONAT HONOROWY


SPONSORZY:


PATRONAT MEDIALNY:


ORGANIZACJE STUDENCKIE: